O MNIEFotografia Natalia Nowińska

Cześć! Jak dobrze, że tu jesteś!

Mam na imię Natalia i jestem fotografem, bo po prostu bardzo lubię robić zdjęcia. Mieszkam z mężem Łukaszem w domku na wsi pod Siedlcami. I kochamy ten spokój. Kiedy rano budzi śpiew ptaków zamiast trąbienia aut, to naprawdę fajne uczucie. Od niedawna nasze szeregi zasilił mały szkodnik, sunia owczarka niemieckiego, która wabi się Fibi. Imię otrzymała po mojej ulubionej bohaterce programu „Przyjaciele”. I uwierzcie mi, charakter też po niej odziedziczyła. A poza tym? Mało co mnie tak relaksuje jak utrata poczucia czasu przy ulbionej książce. Lubię zwolnić bieg życia długim i niespiesznym spacerem z psem. Kocham też dobrą muzykę i słuchanie do zdarcia ulubionych płyt kiedy jadę samochodem.

W życiu wychodzę z założenia, że wiele rzeczy nabiera smaku dopiero gdy możemy się nimi podzielić. Ze zdjęciami mam tak samo. Świadomość, że ktoś ogląda je z przyjemnością, uśmiecha się i myśli – piękne zdjęcia, jest dla mnie bardzo ważna.

Chcesz dowiedzieć się jak fotografuję? Zastanawiam się, czy da się to opowiedzieć. Przecież zdjęcia mówią same. Gdybym miała w trzech słowach je opisać byłaby to naturalność, ciepło i emocje. Więc jeśli masz podobne skojarzenia to jesteśmy dla siebie.

O mnie – Fotografia Natalia Nowińska